TUDER, Foça Kimliğinin Belirlenmesi Çalışmalarına Başladı.

http://www.focatuder.com/wp-content/uploads/2015/04/IMG_46262_.jpg
TUDER'den Haberler

Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Derneği (Tuder), yönetim kurulu toplantısını Foça Neilson Club Phokaia’da gerçekleştirdi. Ev sahipliğini yönetim kurulu başkan yardımcısı Bilge Durdu’nun yaptığı toplantıda yeni web sayfası çalışma taslakları incelendi.

Toplantıya başkan Işıl Dirim Kavitaş, Bilge Durdu, Umut Tutar, Remzi Dikbay, Egemen Başyigit, Selma Bülbül, Suzan Gökmen, Hakan Barçın, Ömer Apaydın, Okşan Candemir ve Mahmut Yaman katıldı.

Foça’nın tanıtımına katkısı olması için Tuder olarak planladıkları yeni web sayfası çalışmasına İngilizce dilinin eklenmesi ile yine Foçalılar’a katkıda bulunması bekleniyor.

Foça turizminin geliştirilmesi hakkında yeni öneriler çalışıldı. Ayrıca Foça’nın genel görünümünün değiştirilmesi, Foça’nın kimliğinin belirlenmesi için çalışmalara da başlayan Foça Tuder yeni yönetimi ile aktif bir şekilde çalışmalarını hızlandırmakta. Ayrıca Foça Tuder, Foça’nın geliştirilmesi için yeni projelere hazırlanıyor. İzmir İzsu genel müdürünü de ziyaret edecek olan Foça Tuder, su indirimi konusunda da istekte bulunmak konusunda karar aldı.

Tuder, yönetim kurulu çalışmaları hakkında bilgi vermek için Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ile buluşmak için randevu aldı. İzmir Valisi Mustafa Toprak ile görüşmek için de randevu talebinde bulunuldu.