Foça Tuder Eğitim Çalışmalarına Başladı

http://www.focatuder.com/wp-content/uploads/2015/04/fotograf8.jpg
TUDER'den Haberler

Daha önce Foça turizminin geliştirilmesi ve Foça’nın turizm anlamında yeni bir kimlik kazanması adına çalışmalara başlayan Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) bu çalışmaları kapsamında Foça TUDER Yönetim Kurulu olarak İzmir Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral’ı makamında ziyaret etti.

Foça’nın Hakkını Vermeliyiz.

fotograf9 İzmir Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral Foça’nın turizm bölgesine dönüştürülmesi gerektiğini ifade ederek ‘’Foça çok özel bir ilçe, tarihi dokusu özellikleri ile Foça’yı koruyarak yaşatmalı ve Foça’yı yaşayanlara faydalı olacak şekilde turizm bölgesi haline getirmek için hep birlikte çalışmalıyız dedi. Ayrıca Foça Tuder’ in Foça’nın Turizm bölgesi olması konusundaki çalışmalarını da başarılı bulduğunu belirterek Tuder Yönetim kuruluna çabalarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Toplantıda Foçalı gençlere iş istihdamı yaratmak için Menemen Ticaret Odası Yılmaz Güral’dan turizm alanında çeşitli eğitim programlarının yapılmasını isteyen Foça TUDER, Ocak ayı içerisinde turizm alanında çalışacak elemanlara eğitim vermek amaçlı olarak, Servis, House Keeping (kat hizmetleri)alanlarında, açılacak kurslarda katılan katılımcılara da sertifika verecek.

İzsu’dan Tesisler İçinde İndirim İstenecek.

TUDER Başkanı Işıl Dirim Kavitaş Menemen Ticaret Odası Yılmaz Güral’dan da tesislerin su indiriminden faydalanması için yardım isteyin de bulundu. Menemen Ticaret Odası Başkanı bu konuda kendisinin de bizzat gerekli yerlere başvuruda bulunacağını belirterek hepimiz bu konuda elimizden geleni yapmalıyız dedi. Bu noktada, TUDER Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Yılmaz Güral’a duyarlılıklarından ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.