Foça İlçe Emniyet Müdürümüz’ü Ziyaretimiz

http://www.focatuder.com/wp-content/uploads/2015/04/foca_emniyet_muduru.jpg
TUDER'den Haberler

Foça Tuder Başkanımız Işıl Dirim Kavitaş ile birlikte, yönetim kurulu üyelerimiz Mahmut Yaman, Umut Tutar, Ömer Apaydın ve Egemen Başyiğit; ilçemize yeni atanan Emniyet Müdürümüz Yunus Çakmak’ı makamında ziyaret etti.

Dernek genel kurulu, aralık ayındaki fuar yoğunlukları ve ardından hızlıca başlayan turizm haftası planlamaları sebebi ile ziyaretin geciktiğini belirten Kavitaş ve arkadaşlarımız, Sn. Yunus Çakmak’a görevinde başarılar diledi.

Kentimizin sıkıntılarını, otopark eksikliğini, yaz aylarındaki trafik sıkışmalarına ve plajlarda ve kent genelinde oluşan güvenlik sorunlarına üretilebilecek çözümleri masaya yatırdığımız ziyaretteki sohbet ortamında Sn. Çakmak’ın bir Foça sever ve iyi bir oltacı olduğunu da öğrendik.

Geniş bir vizyona sahip Sn. Yunus Çakmak ile ileriki günlerde, Belediyemiz ve sivil toplum örgütlerimiz ile Foça yararına olumlu çalışmalar yapacağımıza inandığımızı belirttik.

Kendisini 16 Nisan Perşembe günü Belediyemiz ile ortak düzenlediğimiz 2015 Yılı Turizm Haftası Açılış Yemeği’ne davet ederek ziyaretimizi sonlandırdık.